Přijďte si zahrát

Přijďte si zahrát

Naše hřiště

Naše hřiště

Akce pro Vaši firmu

Akce pro Vaši firmu

Akce pro firmy

Paintball zlepšuje schopnosti týmové spolupráce a učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích. Při paintballu je důležité, abyste důvěřovali svým spoluhráčům, a zároveň dělali všechno pro to, aby se oni mohli spolehnout na vás. Právě proto se paintball stal velmi vyhledávanou sportovní aktivitou, zvláště mezi firemními kolektivy. Paintball patří mezi tzv. teambuildingové aktivity, u kterých je zaručena zábava od začátku až do konce – zažijete napětí, dobrodružství i adrenalin a rozhodně si ze hry odvezete spoustu skvělých zážitků. Zapomeňte na hry a úkoly, které každý plní jenom z povinnosti, paintball vás opravdu chytne!

Vytvoříme Vám akci na klíč přesně dle Vašich požadavků na našem hřišti v Kladně anebo přijedeme za vámi a to kamkokoliv v ČR a na Slovensku.

Cenové nabídky se řeší zcela individuálně podle Vašich požadavků a přání. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte.

Firemní paintball Firemní paintball

Sobotní akce

Nabízíme zvýhodněnou cenu, každou Sobotu od 13:00 do 18:00 vstupné jen 150kč které obsahuje půjčení zbraně, masky a 100 kuliček.
Další munice jen 0.80kč/1ks
Objednat se můžete zde

Lze přiobjednat další ochranné pomůcky (kombinézy, rukavice...) viz. náš ceník.

Naši partneři